Firma Creative Web sp. z o.o. należy do grupy Polskie Włókniny, składającej się z 2 polskich
firm produkujących włókniny nonwoven.


CREATIVE WEB

Spółka Creative Web została założona w 2000 roku. Działalność produkcyjną i handlową rozpoczęła w styczniu 2002 roku. Firma specjalizuje się w produkcji polipropylenowych włóknin płaskich mających szerokie zastosowanie w medycynie i higienie. Produkowana w firmie włóknina wykorzystywana jest również do produkcji materiałów dla rolnictwa, ogrodnictwa i budownictwa. Włókniny tworzone są zarówno na rynki lokalne jak i na eksport. Występują pod następującymi markami handlowymi :

Produkcja firmy podparta jest dobrze zorganizowaną infrastrukturą oraz prowadzona przez ludzi posiadających duże doświadczenie na rynku polskich i zagranicznych materiałów nonwoven. Pracownicy firmy są dobrze przeszkoleni jak i dobrze zmotywowani do pracy.

Creative Web zlokalizowany jest w Ksawerowie
w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i czerpie korzyści z świetnego położenia ( centrum kraju i Europy ), doskonałego połączenia komunikacyjnego, długoletnich tradycji przemysłowych oraz z bardzo dobrego zaplecza naukowego. Więcej informacji o Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej: www.sse.lodz.pl